IBC Utrechtse Heuvelrug – bijeenkomst 10 februari 2020

Deel dit bericht!
Jullie zijn komende maand wederom welkom bij De Baak te Driebergen (De Horst 1, 3971 KR) om te netwerken en het volgen van workshops. Je kunt zonder afspraak komen en betaald bij aankomst €5,- aan De Baak voor koffie. Verder is de bijeenkomst gratis en start de inloop vanaf 9.00 uur.
We hebben een vol programma, te weten :
  • Ellie Doorn brengt kort haar wandelcoaching onder de aandacht.
    “Voor degene die individueel bezig wil gaan met keuzes maken over werk (zie ook  https://degroenelopercoaching.nl/optie_trajecten/individuele-trajecten).
  • Eerste workshop Vision Board – Charlotte Terwolbeck
    Inspirerende workshop waarbij je je eigen Visie op een kartonnen bord creëert door het gebruik van plaatjes/teksten.NEEM s.v.p. meerdere bladen/tijdschriften/plaatjes mee die gebruikt kunnen worden

     

  • Tweede workshop LinkedIn – Stans Denekamp
    Stans neemt zelf regelmatig deel aan onze bijeenkomsten en wil jullie graag de basiselementen en mogelijkheden van zoeken bij werk laten zien.Stans is bereid om van te voren naar je eigen profiel te kijken (zie gegevens in uitnodiging zelf). Neem ook je eigen laptop/tablet mee voor het geval er nog tijd is om met je eigen profiel aan de slag te gaan.
 Net als vorige maand hopen we weer op een volle zaal.
Tot slot:  voor de volgende 2 maanden is de bijeenkomst op de 3e maandag van de maand (16/3 en 20/4).

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *